اصلی ترین تولید کننده فولاد کشور

اصلی ترین تولید کننده فولاد کشور

اصلی ترین تولید کننده فولاد کشور 150 150 مدیرسایت آهن یک

فولاد مبارکه اصفهان بزرگترین تولید کننده فولاد در کشور

براساس تحقیقات گروه بازرگانی شرکت آهن یک شرکت فولاد مبارکه اصفهان نقش مهمی در تامین فولاد کشور به عهده دارد. شرکت فولاد مبارکه اصفهان، یکی از بزرگ‌ترین واحد صنعتی در جمهوری اسلامی و بزرگترین مجتمع تولید فولاد در ایران است که در شرق شهر مبارکه و در جنوب شهر زرین شهر در استان اصفهان قرار دارد. فولاد مبارکه اصفهان هم‌اکنون محرک بسیاری از صنایع بالادستی و پایین‌دستی است.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان طی سال جاری توانسته حدود ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تن از محصولات تخت خود را در بورس کالا عرضه کند و حدود ۳ میلیون و ۳۷۰ هزار تن از آن را نیز مورد معامله قرار دهد.

بیش از نیمه از تولید فولاد کشور در دستان فولاد مبارکه اصفهان می باشد از این رو عنوان بزرگترین تولید کننده فولاد در کشور و همچنین خاورمیانه را از آن خود کرده است. فولاد مبارکه با فروش های داخلی و صادرات محصولاتش در سال جاری توانسته بی سابقه عمل کرده و موفقیت های بسیار خوبی را کسب کند.

این شرکت با تولید ورق توانسته بازار محصولات فولادی ایران و جهان را شناسایی کرده و در شرایط مطلوبی بسر برد. زیرا در شرایط فعلی بازار محصولات فولادی در دنیا به سمت محصولات تخت رفته و این شرکت می تواند با افزایش تولید ورق شرایط مطلوبتری را نیز بدست آورد.

آخرین اخبار بازار آهن آلات را در وبلاگ گروه آهن یک یک دنبال کنید.