تحلیل بازار میلگرد و پروفیل 

تحلیل بازار میلگرد و پروفیل 

تحلیل بازار میلگرد و پروفیل  150 150 مدیرسایت آهن یک

تحلیل بازار میلگرد و پروفیل

شرکت آهن یک که یکی از واردکنندگان سرشناس لوله مانیسمان چینی میباشد. طی تحلیل های هفته گذشته همکاران باتجربه ما در زمینه کلیه آهن آلات تحلیلهای دقیق و بروز خود را در اختیار علاقه مندان به وبلاگ آهن یک قرار می دهد.

قیمت پروفیل ها طی دو روز ابتدایی هفته ثابت اعلام شد. این در حالی است که در هفته گذشته شاهد نوسانات بسیار در قیمت این محصول بوده ایم. در مقابل میلگرد ها را بررسی می کنیم که همچنان در افزایش به سر می برند و هنوز به ارامش نرسیده اند. قیمت میلگردها از اول هفته همچنان روندی افزایشی را طی می کند بطوری که میانگین افزایش قیمت میلگرد در دو روز ابتدایی اول هفته ۳۰ تومان بوده است. در ادامه به شرح این نوسانات خواهیم پرداخت.

قیمت پروفیل ها درب کارخانه ثابت اعلام شد. براساس اطلاعات بدست آمده اکثر کارخانه ها دو روز ابتدایی هفته قیمت های خود را ثابت نگه داشتند. این ثبات در کارخانه هایی از قبیل تهران شرق،جهان، صابری، صدرا و دیگر کارخانه های بنام دیده شده است.

میلگردها در اکثر کارخانه ها افزایشی بوده است. بطوریکه کارخانه های سیادن ابهر، پرشین و آناهیتا گیلان که در روز شنبه میلگردهای خود را ثابت اعلام کرده بودند، قیمت خودرا در روز یکشنبه به ترتیب با ۳۰ ،۲۰ و۴۰ تومان افزایش اعلام کردند. اما کارخانه ظفربناب از همان اولین روز هفته قیمت خود را ۵۰ تومان افزایش داد و این افزایش قیمت به روز شنبه ختم نشد و دوباره در روز یکشنبه ۶۵ توامن دیگر قیمت های خود را بالا برد. همانند کارخانه ظفر بناب، کارخانه شاهرود نیز از اول هفته استارت افزایشی زده و در روز شنبه ۳۰ تومان میلگرد خود را گران کرده است و در روز یکشنبه مجددا ۳۰ تومان دیگر به قیمت های خود افزود.

باکمال تشکر از همکاران گروه آهن یک بابت تهیه وتنظیم تحلیل بازار میلگرد و پروفیل و باسپاس از همیاری شما باوبلاگ آهن یک

})