خرید ورق فلزی آجدار و انواع ورق فلزی

ورق-رنگی

خرید ورق فلزی آجدار و انواع ورق فلزی

خرید ورق فلزی آجدار و انواع ورق فلزی 600 400 آهن یک

خرید ورق فلزی آجدار و انواع ورق فلزی: شرکت آهن یک قادر به تامین طیف گسترده ای از انواع ورق های فلزی اعم از ورق فلزی آجدار، انواع ورق گرم، ورق سیاه، انواع ورق سرد، ورق روغنی، ورق رنگی، انواع ورق مسی و ورق استیل می باشد.

_________________________________________________________________________________________

ورق فلزی

ورق فلزی طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی دارند. آنها به عنوان روکش، پانل ها و سطوح حصار، گریتینگ ها، پله ها، برای تولید محصولات مختلف ساخته شده از ورق فلز استفاده می شود. ضخامت: از ۰٫۴ میلی متر تا حداکثر ۵ میلی متر، بسته به نوع مواد و مدل منبت کاری.

عملیات رنگرزی ورق فلزی معمولا با ترکیبی از گرما و فشار بر روی ورق فلزی انجام می شود، بسته به نوع رطوبت مورد نیاز. از لحاظ تئوری، با هر یک از این روش ها، ضخامت فلز در ترکیب آن تغییر می کند.

مشخصه های متعددی از جمله ضخامت، آلیاژ، سختی و مقاومت در ورق فلزی ها وجو دارد و بسیار متنوعند و در تعدادی از کاربردها مورد استفاده قرار می گیرد.

ورق آجدار

در سطوحی كه اصطكاك بيشتر است مثل پله های اضطراری يا سطوح كف مراكز صنعتی و … از ورق آجدار بيشتر استفاده ميشود.

به نوعی از ورق گفته می شود که دارای برآمدگی یا اشکال برجسته است، این برجستگی ها برای سطوح شیب دار به منظور پیشگیری از سرخوردن بسیار مناسب است. ورق فلزی آجدار نوعی ورق گرم محسوب می شود.

کاربرد ورق فلزی آجدار:

ورق فلزی آجدار در صنعت کاربرد های بی شماری دارد، یک سری کاربردهای ورق فلزی آجدار استفاده از آن در پل ها، پله ها، کف کامیون ها، وانت ها،راه پله های اضطراری و … می باشد.

انواع ورق های آجدار: ورق‌های شطرنجی، ورق‌های برجسته ، ورق‌های کف‌سازی

برجستگی‌های ایجاد شده در سطح ورق آجدار: بادامی ، لوزی ، عدسی ، قطره‌ای ، شطرنجی و …

جهت خریداری ورق فلزی آجدار و انواع ورق های فلزی با کیفیت و نازلترین قیمت در بازار با کارشناسان فروش ما مشورت نمایید.

۰۲۱۴۹۰۱۶

خرید ورق فلزی آجدار و انواع ورق فلزی

کاربرد ورق سیاه:

کاربردهای این ورق عبارت است از ساختمان سازی، خودرو سازی، ساخت آبگرمکن ،وسایل کشاورزی ، ساخت رینگ، مخازن خاص، کشتی سازی صنایع فلزی سنگین و ..

طرح ورق فلزی:

ورق فلز از غلتک کشیده می شود، به این صورت موجب تولید الگو یا طرح بر روی ورق فلزی می شود. از این رو بسته به نوع استفاده از رولر، الگوهای مختلف را می توان روی ورق فلز تولید کرد.
در اکثر ماشین های عملیاتی رونق فشار، بلوک های رول بالا ثابت هستند، در حالی که بلوک های رول پایین قابل حرکت هستند. فشار که رول پایین آن افزایش می یابد، به عنوان ظرفیت شناخته می شود.
بسیاری از ماشین های ختم تولید شده به صورت سفارشی ساخته شده است، بنابراین استاندارد های صنعتی استاندارد وجود ندارد. ماشین آلات رنگرزی در ساخت مدل های تولید کمتر از ۶ اینچ (۱۵ سانتیمتر) تا مدل های ماشین های تولید کننده ۷۰ اینچ (۱۸۰ سانتیمتر) یا بیشتر وجود ندارد.

ورق برش کاری شده

ورق فلزی سوراخدار و برش کاری شده را با الگوهای متنوعی متناسب با تمام نیازهای تزئینی و کاربردی می سازند و در اختیار مشتریان قرار می دهند. طرح های گرد، مربع، شکاف، مستطیل و تزئینی در آلومینیوم، فولاد و فولاد ضد زنگ ارائه می شود.

کار ورق فلز چیست؟

ورق فلز در استفاده های مدرن گوناگونی بکار می رود. محصولات ورق فلزی به عنوان سقف فلزی، سایدینگ، کانکس و… بکار می روند. آنها معمولا در ساخت و ساز جدید و پروژه های نوسازی کاربرد دارند.

ورق گالوانیزه دوستدار محیط زیست!

ورق گالوانیزه مناسب برای محیط زیست ساخته شده است. مقاومت این ورق در برابر خوردگی بسیار عالی می باشد.

آیا می دانستید که گالوانیزه فرآیند استفاده از پوشش محافظ روی به فولاد یا آهن برای جلوگیری از زنگ زدگی است؟ شایعترین روش در کارگاه های تولید ورق، گالوانیزه شدن است. این فرایند غوطه ور قطعات فلزی در یک حمام از روی ذوب ریخته شده برای محافظت از فلز است.
این حفاظت به سه روش متفاوت انجام می شود:
پوشش روی، زمانی که ناقص است، مانع از خوردن مواد از رسیدن به فولاد یا آهن زیرزمینی است.
آن به عنوان یک آند انحصاری عمل می کند که جزء اصلی سیستم حفاظت کاتدیک گالوانیکی (CP) است که برای حفاظت از فلز خزانه و یا غرق شده از خوردگی استفاده می شود. این به این معنی است که اگر پوشش خراشیده شود، فولاد یا آهن در معرض روی باقی مانده محافظت خواهد شد.
روی قبل از زنگ زدن آهن خود زنگ می زند و این گونه از آهن محافظت می کند.

ورق فلز و انواع آن چیست؟

بسیاری از فلزات مختلف را می توان به ورق فلز، از جمله آلومینیوم، برنج، مس، فولاد، تیتانیوم، قلع و فولاد ضد زنگ ساخته شده است. ورق فلز در انواع فلزات مختلف و ضخامت موجود است. انتخاب فلزی و ضخامت ورق مناسب برای هر پروژه ساخت فلز ضروری است.

ضخامت ورق فلزی

یکی از مهمترین تصمیمات در هنگام کار با ورق فلز تصمیم گیری در مورد ضخامت مورد نیاز شما است. ضخامت ورق فلز مشابه در سیم، در اندازه گیری اندازه گیری می شود، و تعداد بیشتری نشان دهنده ورق نازک تر است. برای اندازه گیری ضخامت، شما می توانید یک ورق سنج استفاده کنید که ضخامت شما را در هر دو اندازه سنج و هزاران اینچ نشان می دهد.

خم کردن ورق فلز

خم شدن ورق فلز می تواند مشکل باشد، اما با ابزار مناسب آسان است. کسانی که به طور منظم کار می کنند، احتمالا یک ابزار خمشی ورق در کارگاه خود دارند، اما این ابزار می تواند کمی گران قیمت باشد.

ورق روغنی

این ورق از روش نورد سرد تولید شده و ورق های با ضخامت بالا را به ورق های نازک برش می دهند. سطح روغنی و براقی دارند.

_________________________________________________________________________________________

آیا قصد خرید ورق فلزی را دارید؟

قابل توجه شما مشتریان و کارفرمایان گرامی به منظور کسب اطلاعات بیشتر راجع به انواع ورق فلزی و قیمت ورق فلزی از طریق شماره تلفن زیر با کارشناسان شرکت آهن یک تماس بگیرید.

۰۲۱۴۹۰۱۶

شرکت آهن یک با سالها تجربه در زمینه خرید و فروش محصولات فولادی قادر به همکاری و تامین تجهیزات مورد نیاز شما می باشد.

خرید ورق فلزی آجدار و انواع ورق فلزی