درباره ما

شرکت فولاد اکسین اتحاد در راستای گسترش دامنه فعالیت خود و به منظور تامین انواع کالاهای مورد نیاز صنایع ، اقدام به تاسیس دفاتر بین المللی نموده است. دفتر مرکزی شرکت فولاد اکسین اتحاد ، با همکاری سایر دفاتر این شرکت در کشورهای امارات متحده عربی،کره جنوبی ، آلمان و چین ، با استفاده از ارتباط مستقیم با سازندگان و تامین کنندگان کالا امکان تامین بهترین کالاهای مورد نیاز صنایع را مطابق با استانداردهای فنی و مهندسی روز دنیا در کوتاهترین زمان و با نازلترین قیمت بصورت ارزی و ریالی برای کار فرمایان محترم فراهم نموده است.شرکت فولاد اکسین اتحاد در راستای ارائه خدمات مهندسی تامین کالا و در جهت ارائه خدمات مناسب با اولویت داشتن دانش فنی و الزامی به بررسی علمی و مهندسی کالا با بکارگیری کادری مجرب اقدام به تعریف روابط درون سازمانی تحت عنوان چارت سازمانی نموده است .

___________گروه آهن یک___________

باتوجه به ضرورت تامین کالا از منابع مورد تائید کار فرمایان محترم ، شرکت فولاد اکسین اتحاد اقدام به ایجاد تامین کالا از سازندگان و تامین کنندگان مورد تائید کار فرمایان به صورت مستقیم و با کوتاه ترین زمان را میسر می سازد . همچنین دفاتر این شرکت وظیفه شناسایی و معرفی سازندگان مطرح دنیا به کارفرمایان محترم را برعهده دارند . مراودات مالی کارفرمایان محترم به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم از طریق دفاتر این شرکت در سایر کشورها صورت می پذیرد . این امر سبب تسهیل در قرار دادهای تجاری بین المللی نیز می گردد. مشخصات دفاتر وشرکای تجاری شرکت فولاد اکسین اتحاد در بخش انتهایی کاتالوگ معرفی گردیده است.

کالاهای قابل تامین:

گروه فولاد اکسین اتحاد در جهت گسترش دامنه خدمات اقدام به اخذ نمایندگی متعدد جهت توزیع و فروش انحصاری محصولات تولیدکنندگان داخلی و خارجی تجهیزات مربوط به صنایع مادر از قبیل صنایع حفاری، نفت ،گاز ، پتروشیمی و فولاد نموده است.

اعم کالاهای قابل تامین عبارتند از:

 • لوله های فولادی ( درزدار و بدون درز)
 • انواع کویل ، ورق های فولادی آلیاژی
 • شیر آلات
 • فلنچ و اتصالات
 • آهن آلات
 • تجهیزات مرتبط با صنایع نفت گاز و پتروشیمی

لوله های فولادی :

یکی از بزرگترین فعالیت های شرکت فولاد اکسین اتحاد تامین کلیه لوله های فولادی جهت خطوط نفت و گاز اعم از سرویس های ترش و شیرین به صورت بدون درز و درزدار می باشد .

لوله های بدون درز: (Seamless)

با توجه به محدویت تولید لوله های بدون درز در ایران اعم از سرویس ترش و شیرین و نیاز کارفرمایان به منابع خارجی ، شرکت فولاد اکسین اتحاد با توجه به روابط گسترده با بهترین سازندگان و تامین کنندگان خارجی اقدام به تامین و واردات انواع لوله های بدون درز در سایزها و ضخامت های گوناگون مطابق با استانداردهای مورد نیاز کارفرمایان می نماید. همچنین این شرکت در جهت تسریع وبا توجه به نیازهای فوریتی کارفرمایان ، می تواند از بزرگترین انبارهای جهانی به صورت فوریتی انواع لوله های مورد نیاز را تامین نماید.

لوله های درزدار :  (LSAW,SSAW,ERW,HFW)

شرکت فولاد اکسین اتحاد در راستای تامین لوله های فولادی جهت صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی و صنعت آب به عنوان نماینده شرکت لوله سازی اهواز فعالیت نموده وبا توجه به انبار شرکت لوله سازی اهواز و همچنین ظرفیت تولید این شرکت به صورت ذیل تامین و ساخت لوله های فولادی را به انجام میرساند .

 • مشارکت مالی جهت تامین مواد اولیه خطوط لوله
 • تامین ورق های API جهت ساخت لوله
 • تامین و ساخت لوله از کارخانجات شرکت لوله سازی اهواز

تولید کننده انواع لوله های فولادی (ترش و غیرترش) جوش مستقیم به روش های HFW از سایز۶ تا۲۴اینچ SAWL از سایز ۲۴ تا ۵۶ اینچ و SAWHاز سایز ۲۴ الی ۱۰۰ اینچ جهت مصارف نفت گاز و آبرسانی می باشد. همچنین این شرکت قادر است لوله های ۲ تا ۵۶ اینچ را در کارخانه های پوشش پلی اتلین سه لایه گرم خود بر اساس استاندارد ۳۰۶۷۰ DIN و استانداردهای شرکت ملی گاز ایران پوشش خارجی ونیز لوله های فولادی را از سایز ۲۰ الی ۵۶ اینچ پوشش داخلی اپوکسی نماید .

شیر آلات:

با توجه به شناخت پروژه های صنعتی و نیز کاربرد انواع شیر آلات صنعتی در پروژه ها ، شرکت فولاد اکسین اتحاد می تواند با توجه به دارا بودن تیم کارشناسی در این زمینه سازندگان خارجی (اروپایی و نیز سازندگان مطرح کشور کره جنوبی) خدمات تامین انواع شیر آلات را ارائه نماید .

فلنچ و اتصالات:

شرکت فولاد اکسین اتحاد به عنوان تامین کننده تخصصی انواع فلنچ و اتصالات، با ایجاد انبار وسیعی از محصولات فوق ساخت کشورهای اروپایی و کره جنوبی به صورت فوریتی نیاز کارفرمایان را در صنایع مختلف بر آوررده می سازد . همچنین با توجه به نیاز کارفرمایان این شرکت می تواند از طریق دفاتر خود به صورت مستقیم از کارخانجات اروپایی ونیز بزرگترین کارخانجات کره جنوبی نیاز کارفرمایان را تامین نماید.

آهن آلات :

شرکت فولاد اکسین اتحاد علاوه بر ارائه خدمات مشاوره ای، واردات و توزیع انواع محصولات فولادی از بازارهای خارجی (تولید کنندگان اروپایی و کره جنوبی) و نیز بازارهای داخلی (تولیدکنندگان داخلی)را درمحدوده کاری خود قرار داده و دارای بزرگترین موجودی این نوع کالا می باشد.

گسترده ی این اقلام به شرح ذیل می باشد:

 • انواع تیر آهن
 • انواع ناودانی
 • انواع نبشی
 • انواع قوطی

سایر تجهیزات مرتبط با صنایع حفاری , نفت, گاز و پتروشیمی :

شرکت فولاد اکسین اتحاد با توجه به ارتباطات گسترده خود و نیز با توجه به شناخت نیازمندی های صنایع حفاری، نفت ، گاز و پتروشیمی ، کالاهای مورد نیاز صنایع را با همکاری سایر دفاتر خود تامین می نماید. بخشی از گستره کالاهای قابل تامین شامل موارد ذیل می باشند.

 • تامین جرم های نسوز به عنوان نماینده انحصاری شرکت Genco از کشور کره جنوبی در ایران جهت مصرف در کوره های صنایع پتروشیمی و فولاد
 • تامین Reformer Tube   و   Catalyst Tubeجهت مصرف در صنایع پتروشیمی از کارخانه Engemasa
 • تامین انواع مواد شیمایی جهت مصارف در صنایع حفاری و پتروشیمی
 • تامین پمپ و الکترو موتور های مربوط به صنایع نفت ، گاز ،  پتروشیمی و حفاری
})