دلایل اثر گذار بر قیمت بازار سنگ آهن

دلایل-اثرگذار-در-قیمت-بازار-سنگ-آهن

دلایل اثر گذار بر قیمت بازار سنگ آهن

دلایل اثر گذار بر قیمت بازار سنگ آهن 566 364 مدیرسایت آهن یک

دلایل اثرگذار بر قیمت بازار سنگ آهن

شرکت آهن یک همیشه سعی بر این داشته که بتواند تمامی رویداد ها در زمینه آهن آلات را مورد بررسی قرار دهد و تمامی تغییرات قیمت و عوامل تاثیر گذار بر قیمت ها را د را اختیار علاقه مندان در زمینه آهن آلات قرار دهد.و بتواند به نوعی اطلاعات کاربران را به روز نگه دارد.پس همیشه سعی کنید اخبار آهن آلات را در سایت آهن یک و وبلاگ آهن یک مورد بررسی قرار دهید و آنالیز کنید.

به گزارش آهن یک در وبلاگ آهن یک ، با آغاز سال جدید میلادی، آثاری از روند رو به دلیل رشد بازار سنگ آهن  ( دلایل اثرگذار بر قیمت بازار سنگ آهن ) قابل مشاهده شد بصورتیکه این روند از اواخر سال گذشته شروع شد و قیمت سنگ آهن به ۷۰ دلار هم رسید.

 بنابر این با نگاهی جامع به روند میان مدت این محصول به این مهم دست می یابیم که در یک دوره شاهد روندی کاهشی در این بازار بوده ایم و نزدیک به ۴ سال یعنی از اردیبهشت سال ۹۳، قیمت این محصول از ۱۴۰ دلار به ۳۰ تا ۴۰ دلار کاهش پیدا کرد. پس از این دوره زمانی به بعد تغییرات خاصی در این بازار بوجود نیامده و تنها در برخی مواقع نوسانات بصورت کوچک و کم رخ داده است. در نتیجه شاهد نوسانات بسیاری در این بازار نبوده ایم و قیمت این محصول در بازه تقریبا مشخصی قرار داشته است که این امر نشان دهنده تعادل قیمتی در بازار سنگ آهن می باشد.

پس از کاهش ناگهانی قیمت سنگ آهن از اردیبهشت ۹۳، برخی از شرکت ها کوچک و همچنین متوسط از دور خارج شدند و شرکت های بزرگ و ابر قدرت توانستند بخش اعظمی از بازار را در دست گرفته و تامین کنند. در واقع این شرکت های ابر قدرت توانستند بر بازار سنگ آهن مسلط شده و در غیاب  آلترناتیوهای دیگر، سرنوشت قیمتی را در در دست گیرند.

دیدگاهی دیگر در مورد دلایل اثر گذار بر قیمت بازار سنگ آهن

از طرفی دیگر اتفاقات مهم اقتصادی در چین را هم باید مدنظر قرار داد. چراکه در این بازه زمانی نرخ رشد اقتصادی چین از وضعیت بالای همیشگی به سمت افت قیمت ها پیش رفت و حدود ۶ درصد کاهش قیمت را تجربه کرد. پس از بررسی وضعیت چین، کشور هند را مورد بررسی قرار می دهیم. غیبت این کشور در بازار  تقریبا در زمان تغییرات کاهشی قیمت در سال ۲۰۱۴ به وقوع پیوست و بعد از آن حدود یک سال و نیم غیبت مجددا به بازار جهانی بازگشت که یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر بازار جهانی سنگ آهن محسوب می شود.

آهن یک سامانه ای برای اطلاع رسانی و فروش آنلاین اهن الات ساختمانی و صنعتی می باشد. برای اطلاع از آخرین قیمت اهن الات اعم از  قیمت میلگرد اجدار، قیمت پروفیل استیل، قیمت پروفیل صنعتی، قیمت لوله صنعتی، قیمت ورق رنگی،قیمت لوله مانیسمان و همچنین اخبار وبلاگ آهن یک میتوانید سایت آهن یک را بررسی کنید و در صورت نیاز به خرید آهن و لوله بخصوص لوله مانیسمان با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در آهن آنلاین تضمین و اطمینان از کیفیت محصول در هنگام خرید را متعهد می شویم.

ممنون از همیاری شما با وبلاگ آهن یک.