ساندویچ پانل

ساندویچ-پانل

ساندویچ پانل

800 600 مدیرسایت آهن یک

ساندویچ پانل

در راستا افزایش آگاهی شما گروه آهن یک در این بخش ساندویچ پانل را معرفی میکند. به این منظور ابتدا این محصول را معرفی و سپس مشخصات فنی این محصول را بیان کرده و در انتها انواع این محصول و مزایا استفاده از آن را مطرح میکند.

ساندویچ پانل چیست؟

ساندویچ پانل یا همان ساندویچ پنل که بعضا نیز به این نام گفته می شود! را می توان اینگونه تعریف کرد که ساختاری سبک و مرکب دارد که از دو طرف به دو لایه محدود شده است و در وسط آن یک لایه عایق قرار دارد.این ماده عایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد. ساندویچ پانل ها به دو گروه دیواری و سقفی تقسیم می شوند. و از طرفی خود ساندویچ پانل های سقفی و دیواری از موادی مانند پلی یورتان (بعضا پلی اورتان نیز نوشته می شود که اصطلاح علمی و صحیح آن همین ساندویچ پانل پلی اورتان است)، پلی استایرن، پشم سنگ و پشم شیشه تولید می شوند و در پوشش انها از ورق آلومینیم ساده و طرح دار رنگی، ورق آلوزینک ساده و طرح دار رنگی، ورق های گالوانیزه رنگی و … استفاده می شود.

مشخصات فنی ساندویچ پانل

ساندویچ پانل های پلی یورتان:

عرض مفید ساندویچ پانل های دیواری پلی یورتان: ۹۳cm

عرض غیرمفید ساندویچ پانل های دیواری پلی یورتان: ۹۵cm

عرض مفید ساندویچ پانل های سقفی: ۱۰۰cm

دانسیته:۴۰کیلوگرم بر متر مکعب

طول پانل: به دلخواه طبق سفارش مشتری

رنگ پانل: به سلیقه مشتری و طبق رنگ های موجود در بازار

ورق مورد استفاده: ورق گالوانیزه رنگی فولاد مبارکه به ضخامت ۰٫۵mm

ساندویچ پانل های پلی استایرن:

عرض مفید ساندویچ پانل دیواری پلی استایرن: ۹۵cm

عرض مفید ساندویچ پانل سقفی پلی استایرن: ۹۸cm

دانسیته:۱۵ کیلوگرم بر متر مکعب

طول پانل: به دلخواه طبق سفارش مشتری

رنگ پانل: به سلیقه مشتری و طبق رنگ های موجود در بازار

ورق مورد استفاده: ورق گالوانیزه رنگی فولاد مبارکه به ضخامت ۰٫۵mm

انواع ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل قابل ارائه:

ساندویچ پانل پلی یورتان

ساندویچ پانل پلی استایرن

ساندویچ پانل پشم سنگ

ساندویچ پانل ها می تواند دو رو ورق گالوانیزه رنگی باشد یا یک رو ورق گالوانیزه و یک رو فویل آلومینیومی و یا دو رو ورق آلومینیومی بسته به سفارش مشتری باشد.

رنگ ساندویچ پانل های درخواستی متناسب با سلیقه مشتری و ورق های موجود در بازار خواهد بود. عمده رنگ های موجود در بازار کرم،سفید، قرمز، آبی، نارنجی و پرتقالی می باشد.

دانسیته ساندویچ پانل های پلی یورتان ۲±۴۰ می باشد.

دانسیته ساندویچ پانل های پلی استایرن ۱۵ می باشد که تا دانسیته ۲۰ نیز نسبت به سفارش مشتری میتوان تغییر داد.

کاربرد ساندویچ پانل

با توجه به ویژگیهای ساندویچ پانل ، می توان در موارد زیر مورد استفاده قرار داد :
ساخت سردخانه، ساخت استودیوهای صدا برداری، مناسب برای صداگیری در فضاهای دارای آلودگی‌های بالای صوتی، مناسب برای عایق سازی دیوارها، مناسب برای، ساخت ماکت و کاردستی و تابلو اعلانات، مناسب برای ساخت دکور و فضاسازی‌های موقت، مناسب برای ساخت سازه‌های سبک، مناسب برای ساخت احجام و مدل های بزرگ و بسیار بزرگ، مناسب برای فضا سازی و تبلیغات شهری که در این کاربرد از پوشش های پلیمری برای حفاظت در برابر شرایط محیطی و UV استفاده می شود.، استفاده از بلوک عایق حرارتی و برودتی و صوت، دیوار و سقف کارخانجات و ساختمان‌های صنعتی، ساخت سوله های صنعتی، ساخت انواع سرد خانه ها، کانکسهای ثابت و متحرک، ساخت انبار و سیلو، ساخت کانتینر های حمل و نقل، سقف آلاچیق.

مزایا ساندویچ پانل

تحویل سریع، تحمل بار، عایق در برابر صدا، سبکی وزن و مقاوم در برابر زلزله، عایق در برابر رطوبت، عایق در برابر سرما و گرما ( جلوگیری از پرت حرارت و برودت)، غیر قابل اشتعال (دیرسوز)، نصب سریع و آسان، قابل شستشو و بهداشتی، زیبا مطمئن و مقرون به صرفه، با قیمت های بسیار مناسب.

یرای کسب اطلاعات بیشتر با وبلاگ آهن یک همراه باشید

 

})
شماره تماس
تلگرام