سهام فولاد اکسین واگذار نمی شود

سهام-فولاد-اکسین-واگذار-نمی-شود

سهام فولاد اکسین واگذار نمی شود

سهام فولاد اکسین واگذار نمی شود 800 533 مدیرسایت آهن یک

سهام فولاد اکسین واگذار نمی شود

گروه شرکت آهن یک با اطلاع رسانی از اخبار روز صنعت فولاد وشاخه های مرتبط به آن به تحلیل اخبار روز جهان پرداخته و همواه بر این سعی بوده که این اخبار را از منابع معتبر خبری تهیه و توسط کارشناسان خبره خود ارائه نماید.

در سفر امروز دکتر سرزعیم معاون اقتصادی وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی به خوزستان،وی گفت : با توجه به ارزش زنجیره فولاد در مجموعه اقتصادی وزارت کار ،این موضوع عامل مهمی برای عدم فروش سهام فولاد اکسین خوزستان خواهد بود.

?سرزعیم افزود به منظور هماهنگی بیشتر موضوع تجمیع سهام صندوق بازنشستگی و شستا (در شرکت فولاد اکسین)که هر دو زیر مجموعه وزارت کار می باشند را مطرح خواهیم کرد.

?پیش تر دو شرکت فولاد خوزستان و فولاد مبارکه اصفهان برای خرید سهام فولاد اکسین اعلام آمادگی کرده بودند

دکتر یوسفی در بازدید از شرکت فولاد اکسین خوزستان بیان نمود:

سود حاصل از صنایع استان باید نصیب مردم همین استان شود.

به گزارش روابط عمومی گروه آهن یک با فولاد اکسین خوزستان روز شنبه دکتر همایون یوسفی نماینده مردم اهواز،باوی،حمیدیه و کارون با هیئت همراه از شرکت فولاد اکسین بازدید کرد.

نماینده مردم اهواز پس از ورود به شرکت فولاد اکسین در جلسه ای در دفتر مدیر عامل شرکت حاضر شد.

در این جلسه ۲ دی ماه ۹۶ مهندس محمود پور مدیرعامل شرکت فولاد اکسین به ویژگیهای منحصر به فرد این شرکت اشاره کرد و گفت : شرکت فولاد اکسین خوزستان دارای نیروی انسانی جوان و تکنولوژی جدید و از شرکتهای منحصر به فرد نورد در دنیا و خاورمیانه است.

وبا اشاره به ضرورت تعامل مثبت شرکتهای نوردی با شرکتهای فولاد ساز بویژه فولاد خوزستان این تعاملات باعث تقویت زنجیره ارزش محصولات فولادی خوزستان می شود.

درسال گذشته دستاوردهای خوبی نصیب این شرکت شد که می توان به خروج از شمول ماده ۱۴۱ ، صدور احکام برخی پرونده های قضایی به نفع شرکت،تولید محصولات خاص مانند ضد سایش با نام هارد اکسین و تولید ورقهای api اشاره کرد.

در ادامه دکتر همایون یوسفی نماینده مردم اهواز،باوی،حمیدیه و کارون با تقدیر از زحمات انجام شده در یکسال اخیر فولاد اکسین گفت: متاسفانه در سالهای گذشته مشکلاتی که گریبانگیر صنعت خوزستان بوده است ورود سیاسیون و افراد ذی نفوذ در این حوزه بوده که مشکلات بزرگی را در صنعت خوزستان بوجود آورده است. به نظر من در حوزه فنی باید نیروهای متخصص جمع شوند و تصمیم اصلی را بگیرند و من سیاسی نباید باری برای این شرکت ایجاد کنم ، دکتر یوسفی با اشاره به تلاش های خود جهت حل مشکلات صنعت استان گفت: من موارد و مشکلات عمومی را پیگیری میکنم که می توان به بحث سرمایه در گردش که باید از طریق بانکها پیگیری شود، پیگیری می کنم.
نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه با اشاره به نظر وزارت رفاه به صنایع زیر مجموعه نیز با توجه به نگاه ویژه دکتر ربیعی به مسائل خوزستان این امکان وجود دارد که از ارتباط مثبت میان نمایندگان استان با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی بهره برد. یوسفی در ادامه با تاکید بر حمایت از اقتصاد داخل استان گفت: من هرجایی میروم از صنایع میخواهم که گردش مالی شرکت درون استان باشد و سود حاصل از معاملات همگی نصیب مردم خوزستان شود.

ودرپایان این جلسه دکتر یوسفی و هیئت همراه از خط تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان بازدید کردند.

از همراهی شما با وبلاگ آهن یک متشکریم.

 

})