صادر اولین محموله میلگرد به انگلستان

صادر-اولین-محموله

صادر اولین محموله میلگرد به انگلستان

صادر اولین محموله میلگرد به انگلستان 425 270 مدیرسایت آهن یک

صادر اولین محموله میلگرد به انگلستان

خبرنگار شرکت آهن یک از صادر شدن اولین محموله میلگرد به انگلستان  اطلاع رسانی کرد که در ادامه میتوانید به اطلاعات دقیق تری درباره این موضوع دسترسی پیدا کنید و از زبان مدیر بازاریابی شرکت ذوب آهن اصفهان خبر را دنبال کنید.

مدیر بازاریابی شرکت ذوب آهن اصفهان از صادرات اولین محموله میلگرد تولیدی این شرکت به انگلستان خبر داد.
 این محموله شامل پنج هزار تُن میلگرد به ارزش ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار می باشد که روز گذشته از طریق بندرعباس به مقصد لندن بارگیری شد.

وی افزود: پیش فروش این قرارداد ۲ ماه قبل به شرکت ذوب آهن اصفهان پرداخت شد و قرارداد دیگری نیز با این شرکت انگلیسی منعقد شده است.
مدیر بازاریابی شرکت ذوب آهن اصفهان اضافه کرد: براساس قرارداد جدید تا چندماه آینده دومین محموله میلگرد ذوب آهن اصفهان به وزن ۱۰ هزار تُن به انگستان صادر خواهد شد.

سرلک با بیان اینکه شرکت ذوب آهن اصفهان در حال مذاکره با خریداران انگلیسی برای قراردادهای بیشتر است، گفت: اولین بار است که میلگرد تولیدی شرکت ذوب آهن اصفهان به بازارهای یک کشور معتبر اروپایی راه می یابد و این حاصل تلاش یکسال اخیر صنعتگران ذوب آهن اصفهان است که توانستند زمینه ارتقای کیفیت محصولات تولیدی را افزایش و استانداردهای مورد نظر کشورهای اروپایی را به دست آورند.

رشد ۱۴۵ درصدی ارزش صادرات محصولات ذوب آهن اصفهان

مدیر بازاریابی شرکت ذوب آهن اصفهان در ادامه به میزان صادرات محصولات این شرکت از اول فروردین تا ۲۰ دی امسال اشاره کرد و افزود: در این مدت ۹۲۰ هزار تُن محصولات فولادی و فرعی شرکت ذوب آهن اصفهان به ارزش یک هزار و ۲۳۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان صادر شده است.

وی تصریح کرد: بر این اساس میزان صادرات محصولات ذوب آهن اصفهان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از لحاظ وزن ۸۴ درصد و از لحاظ ارزش مالی ۱۴۵ درصد افزایش یافته است.
سرلک از چین، تایلند، برمه، اندونزی، ویتنام، پاکستان، افغانستان، عراق، ترکمنستان، اردن، مصر، انگلستان، بلژیک، هلند، قطر، عمان و امارات عربی متحده به عنوان کشورهایی نامبرد که طی ۹ ماه گذشته محصولات فولادی و فرعی شرکت ذوب آهن اصفهان به آنها صادر شده است.

خاطرنشان می شود، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان ۱۹ اردیبهشت امسال گفت : شرکت ذوب آهن اصفهان که برخی با انتشار اخبار غیرواقع درصدد تضعیف جایگاه این مجموعه و بی اثر جلوه دادن آن در اقتصاد ملی هستند، نه فقط سرپا و با تمام توان مشغول به تولید است بلکه رشد ۱۰۰ درصدی صادرات را درسال گذشته داشته و با تنوع بخشی به محصولات درصدد ورود به بازارهای جدید است.

« احمد صادقی » افزایش صادرات و تلاش برای دستیابی به بازارهای جدید صادراتی را از جمله سیاست های این واحد صنعتی عنوان کرد که دستاورد آن در سال ۱۳۹۵ رشد ۱۰۰ درصدی میزان صادرات محصولات نسبت به سال قبل از آن بود که به رقم حدود ۷۰۰ هزار تن رسید و پس از سالها، صادرات تیرآهن به کشورهای اروپایی از سرگرفته شد.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در ادامه افزود: امروز با توجه به شرایط بازار، امکان صادرات ۵۰۰ هزار تن چدن نیز به کشورهای اروپایی فراهم شده است که امسال با راه اندازی مجدد کوره شماره یک انجام می شود.

ذوب آهن اصفهان بزرگترین واحد فولاد سازی قطعات ساختمانی در ایران است.
این شرکت فولادسازی با حدود نیم قرن فعالیت در عرصه صنعت فولاد کشور سال گذشته ۲٫۷ میلیون تن فولاد خام تولید کرد.

از همراهیتانم با ویلاگ آهن یک سپاسگزاریم .