• به دلیل اختلال مخابراتی در خط 02149016 لطفا با شماره های 02146017702 و 02146017891 و 02146017884 تماس حاصل فرمایید

قیمت میلگرد صادراتی چین

میلگرد-ساده-میلگرد-آجدار

قیمت میلگرد صادراتی چین

قیمت میلگرد صادراتی چین 600 400 مدیرسایت آهن یک

تفاوت تیوب و لوله : شرکت آهن یک، یکی از شرکت های معتبری است

که در زمینه واردات و تامین انواع مقاطع فولادی از جمله لوله مانیسمان، 

لوله استیل و تیوب فعالیت می کند و یکی از تامین کنندگان اصلی در صنعت

نفت، گاز و پتروشیمی می باشد و باتوجه به نیاز بازار و صنعت داخلی اقدام به

واردات لوله مانیسمان و تیوب های فولادی و تیوب های استیل می نماید. کارشناسان گروه آهن یک همچنین با درج مطالب مناسب در وبلاگ آهن یک سعی کرده اند تا با اطلاع رسانی و تهیه اخبار و اطلاعات مناسب در زمینه های مختلف اقدام به معرفی محصولات خود از جمله تیوب فولادی و تیوب استیل و تفاوت های آن با لوله نمایند.

تفاوت تیوب با لوله و کاربرد آن

لوله ظرفی تو خالیست با مقطع استوانه ای که دارای قطر بیرونی، ضخامت و طول مشخصی می باشد

و برای جابجایی سیالات استفاده می شود. لوله در دو نوع ساخته می شود که

آن را میتوان به دو دسته لوله بدون درز مانیسمان ( لوله seam less) و لوله درز دار ( لوله welded ) تقسیم بندی کرد. tube و pipe هر دو به معنای لوله می باشند ولی از pipe برای انتقال سیال از یک نقطه به نقطه ای دیگر در فاصله نسبتا زیاد و از تیوب (tube) برای گردش سیال در داخل یک سیستم یا ماشین محدود به منظور انتقال انرژی و سیستم های ابزار دقیق استفاده می شود. تیوب ها بر خلاف لوله ها داراری طول مشخصی نمی باشند و عموما به صورت کلاف تولید می شوند و قطر اسمی (NPS) آنها با قطر یبرونی (OD) برابر است.

قیمت میلگرد صادراتی چین

شرکت آهن یک که به عنوان یکی از واردکنندگان لوله مانیسمان میباشد که باتوجه به تجربه بالای همکاران فروش اطلاعات مختصر و مفیدی را دراختیار علاقه مندان به عرصه میلگرد در وبلاگ آهن یک قرار دهد تا بتوانند اطلاعات کافی را درباره قیمت میلگرد صادراتی را داشته باشند.

قیمت میلگرد در بازار داخلی کشور چین تا تاریخ ۳۰ ماه نوامبر روند صعودی داشته است. این در حالی است که قیمت میلگرد در بازار صادراتی این کشور و هم چنین در معاملات لحظه ای روند نزولی داشته است. قیمت میلگرد در بازار شرق چین به میزان ۴۷۹۰-۴۷۵۰ یوان (۷۲۵-۷۱۹ دلار) به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی به میزان ۲۵۰-۲۲۰ یوان به اازی هر تن افزایش یافته است.

ارزیابی ها از شاخص قیمت میلگرد صادراتی در کشور چین به میزان ۵۴۰ دلار

به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی به میزان ۱ دلار

به ازای هر تن کاهش یافته است. قیمت میلگرد صادراتی طی هفته جاری کاهش یافته است که به علت کاهش میزان تقاضا از سوی خریداران خارجی بوده است. تعداد کمی از کارخانجات این کشور قیمت میلگرد پیشنهادی خود در بازار صادراتی را به میزان ۵۸۵-۵۸۰ دلار به ازای هر تن اعلام کرده اند اگرچه برخی دیگر هم چنان قیمت های پیشنهادی خود را اعلام نکرده اند و توجه خود را برروی بازار داخلی معطوف کرده اند. خریداران در کشور سنگاپور پیشنهادات خود را در مناقصات به میزان ۵۲۰-۵۰۵ دلار به ازای هر تن اعلام کرده اند و نشان می دهد هیچ تقاضای موثری برای خرید این محصول در کشور چین وجود ندارد.

قیمت میلگرد

خریداران در جنوب شرقی آسیا و هم چنین کشورهای غرب آسیا پیشنهاد قیمت میلگرد

در مناقصات را به میزان ۵۵۵-۵۳۵ دلار به ازای هر تن اعلام کرده اند ولی تاکنون هیچ فروشنده ای

این قیمت را نپذیرفته است. فعالان بازار انتظار ندارند که هیچ معمله ای با این قیمت ها منعقد شود. قیمت شمش در این کشور نیز به میزان ۳۸۹۰ یوان به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی به میزان ۳۰ یوان به ازای هر تن افزایش یافته است. بیشترین معاملات برای میلگرد به قیمت ۳۹۹۰ یوان به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت قبلی به میزان ۳۳ یوان به ازای هر تن افزایش یافته است.

قیمت میلگرد در اروپا

هم چنین در شمال اروپا قیمت میلگرد به میزان ۴۴۳۰-۴۴۰۰ یوان به ازای هر تن بوده

که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی به میزان ۱۳۰-۱۲۰ یوان به ازای هر تن افزایش یافته است. قیمت ها در بازار فیوچرز و هم چنین شمش نیز روند صعودی داشته است. هم چنین کاهش میزان موجودی نیز از دیگر دلایل افزایش قیمت میلگرد بوده است. هم چنین آمار منتشر شده نشان می دهد میزان موجودی میلگرد طی هفته گذشته به میزان ۱۹۰۰۰۰ تن کاهش یافته و به ۱۶/۳ میلیون تن رسیده است.

منبع: مرکز آهن

با کمال تشکر و همیاری با وبلاگ آهن یک