قیمت میلگرد و اطلاعات علمی راجع به آن

میلگرد

قیمت میلگرد و اطلاعات علمی راجع به آن

قیمت میلگرد و اطلاعات علمی راجع به آن 600 400 مدیرسایت آهن یک

قیمت میلگرد و اطلاعات علمی راجع به آن : میلگرد میله فولادی با عملکرد و استحکام کششی بالا برای استفاده در صنعت ساخت و ساز مناسب می باشد. فولاد ماده ای است که به طور گسترده ای در صنعت ساخت و ساز و ساخت سازه های تمام اشکال و اندازه ها مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر تطبیق پذیری، طول عمر و قدرت آن ترجیح داده می شود. این سهولت تشکیل باعث می شود فولاد ابزار مناسب برای طیف وسیعی از پروژه ها باشد.

به طور معمول برای تقویت سنگ تراشی و بتن، فولاد ضد زنگ مقاومت در برابر کشش ضعیف بتن و جلوگیری از ریخته شدن بتن از میلگرد استفاده می شود.  از آنجایی که فولاد یک ماده بسیار متنوع است که می تواند با توجه به نیاز و کاربرد مورد نظر تقسیم شده و جوش داده شود، مخصوصا برای استفاده با بتن در تعداد زیاد و انواع پروژه های ساختمانی مناسب است.

شرکت معتبر آهن یک بزرگترین تامین کننده محصولات فولادی و انواع میلگرد با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت برای شما کارفرمایان و مشتریان عزیز می باشد.

شما میتوانید برای خرید میلگرد آجدار و خرید میلگرد ساده با شماره ۰۲۱۴۹۰۱۶ تماس بگیرید.

قابلیت مهم میلگرد:

 • انعطاف پذیر است و به راحتی شکل گرفته اما بسیار قوی می باشد.
 • یک هسته تقویت قابل اعتماد برای سازه های بتنی است.
 • قابلیت برش به اندازه مورد نیاز
 • قابل جوش به شکل دلخواه
 • کمک به حفظ شکل بتن و دیگر مصالح

MFX2 فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی مقاوم در برابر فولاد تقویت کننده برای صنایع زیر ساخت، ساخت و سازه و بتنی طراحی شده است. این مقاومت و مقاومت خوردگی بیشتری نسبت به فولاد معمولی ارائه می دهد. این ویژگی ها سازگاری و پایداری را بهبود می بخشد.

اهمیت استفاده از میلگرد:

بکارگیری از این ابزار برای اطمینان از سازه های ایمن و بادوام که قرار است سال ها عمر کند ضروری است. بدون میلگرد، گسترش طبیعی و انقباض بتن باعث افزایش نواحی ضعیف شده که در نهایت سقوط خواهد کرد. میلگرد به طور معمول از فولاد کربنی تشکیل شده است، زیرا این مواد برای اتصال قوی و استحکام کششی امکان پذیر است. اگر چه بتن قطعا ماده ای مقاوم است که می تواند مقدار قابل توجهی از وزن را تحمل کند، ولی قابلیت کششی بتن در برابر تنش و ضربه ضعیف است. و این موجب عدم تعادل در سازه ها می شود.

اینجاست که میلگرد به نجات جان ما می آید!

بتن ماده ای بسیار قدرتمند است و نیروی باور نکردنی برای خرد کردن بتن مورد نیاز است. اما این ماده مقاومت کششی ضعیفی دارد و هدف از میلگرد این است که این عدم تعادل را اصلاح کند. در واقع میلگرد به منظور افزایش استحکام کششی بتن بکار رفته می شود.

تابحال به این فکر کرده اید که چه کسانی میلگرد را تولید می کنند و چگونه توزیع می شود؟

شرکت های زیادی وجود دارند که تولیدکننده های عظیم میلگرد هستند. زیرا این محصولی است که همیشه در تقاضای بالا است. هر جا که نیاز به فولاد تقویت شده (هر پروژه تجاری که می توانید تصور کنید)، از میلگرد استفاده می شود.

تلفن:

۰۲۱۴۹۰۱۶

میلگرد امتحان خود را پس داد

میلگرد قابل اعتماد است زیرا بیش از ۱۵۰ سال است که از آن در ساخت و ساز استفاده می شود. این ابزار برای سازندگان سالهاست که الزامیست.

انواع میلگرد:

 • آجدار : این نوع میلگرد سطح آج داری دارد. به همین دلیل به آن میلگرد آجدار می گویند. خاصیت ساختاری این نوع میلگرد بهتر از میلگرد ساده عادی است. برای افزایش ۴۰ درصدی مقاومت سازه های بتنی از میلگرد آجدار استفاده میشود و به دلیل ویژگی مقاومت کششی ، خمشی و ارتجاعی کردن بتن آرمه از این میلگرد در سازه های بتنی استفاده می شود.
 • ساده

۴ روش اتصال میلگردها به هم :

 1. وصله پوششی lap splices رایج‌ترین و ارزان‌ترین نوع وصله است. وصله پوششی قرار دادن دو میلگرد در قسمتی از طولشان در کنار هم انجام می شود. و به این طولی که دو میلگرد در کنار هم قرار گرفتند طول پوشش (lap length) یا طول وصله (splice length) می گویند.
 2. وصله جوشی welded splices به‌شرطی که کیفیت جوش بسیار بالا بوده باشد و توسط دستگاه نظارت تأیید گردد؛ این نوع وصله میلگرد، از نظر انتقال تنش بسیار خوب تلقی می‌شود.
 3. وصله با انتهای اتکایی end-bearing splices این نوع وصله‌ها برای انتقال تنش در میلگردهایی که فقط تحت‌فشار هستند، کاربرد دارد. بنابراین استفاده از این نوع وصله‌ها فقط در دور پیچ‌ها کاربرد دارد.
 4. وصله مکانیکی mechanical splices یک ابزار مکانیکی است که عموماً با پیچ کردن و ایجاد اصطکاک بین جداره‌های آن و میلگردها، اتصال یک میلگرد با میلگرد بعدی را فراهم می‌کند. با استفاده از اتصالات مکانیکی از باقی ماندن آرماتور به‌صورت مهار پوششی جلوگیری شده و ضایعات آرماتور نیز به حداقل کاهش می‌یابد. با وصله مکانیکی امکان متصل کردن میلگردهایی با قطر متفاوت به‌ صورت سر به سر یا پهلو به پهلو فراهم می‌شود.
چه کسی می خواهد بدانید که میلگرد چگونه ساخته میشود؟

شاید شما هم کنجکاو باشید که میلگرد چگونه و از چه موادی تولید می شود و در اختیار ما قرار داده میشود. تولید میلگرد به این صورت است؛

فولاد (کربن یا آلیاژ) به شکل مایع ذوب می شود و برای رسیدن به نقطه ذوب به مقدار زیادی گرما نیاز دارد. هنگامی که ذوب می شود، فولاد مایع از طریق دهانه های دور کوچک کشیده می شود تا شکل آن را به شکل خم کند. هنگامی که فولاد به درستی شکل گرفته است، سازنده پیچ و مهره ها را بر روی فلز ایجاد می کند تا اطمینان حاصل شود که در داخل ساختار ثابت بماند.

چرا کیفیت میلگرد مهم است؟

در حالی که فولاد ارزانترین نوع میلگرد موجود است، اما در برخی موارد به پوشش اپوکسی یا فولاد ضد زنگ نیاز دارند. دلیل آن این است که زنگ زدگی می تواند زمانی رخ دهد که میلگرد در معرض طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آب نمک است که در نهایت منجر به ایجاد فشار داخلی می شود که می تواند باعث تغییر فرم بتن شود. از آنجایی که در بلندمدت این اتفاق فاقد امنیت جانی است، اکثر توسعه دهندگان تصمیم به خرید مواد با کیفیت بالاتر خواهند داشت.

امروز جهت مشاوره تخصصی درباره محصول مورد نظر برای پروژه شما و خرید میلگرد و دیگر محصولات مورد نیاز می توانید از طریق شماره

۰۲۱۴۹۰۱۶

با کارشناسان حرفه ای شرکت آهن یک در تماس باشید.