قیمت میلگرد و بررسی آن

قیمت میلگرد و بررسی آن

قیمت میلگرد و بررسی آن 700 446 مدیرسایت آهن یک

قیمت میلگرد و بررسی آن : شرکت آهن یک تامین کننده طیف گسترده ای از میلگرد به کارفرمایان و مشتریان عزیز می باشد.

با سالها تجربه در این زمینه قادر به همکاری در خرید و فروش میلگرد می باشیم.

اطلاعاتی که در این مقاله به شما خواهیم داد شامل معرفی، تولید، کاربرد و انواع میلگرد می باشد .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر راجع به میلگرد ابتدا توضیحاتی به شما ارائه میکنیم؛

میلگرد چیست؟

یک نوار فولادی یا مش سیمهای فولادی است که به عنوان یک دستگاه کشش در بتن مسلح و ساختارهای تقویت شده بنایی به منظور تقویت و کمک به بتن تحت تنش استفاده می شود، به طور کلی به عنوان یک تقویت کننده شناخته می شود. بتن دارای فشرده سازی قوی است، اما دارای استحکام کششی اش ضعیف است. میلگرد به طور قابل توجهی مقاومت کششی ساختار را افزایش می دهد.


شایع ترین نوع میلگرد، فولاد کربنی است که معمولا شامل میله های گرم نورد با الگوهای تغییر شکل می باشد. دیگر انواع در دسترس عبارتند از فولاد ضد زنگ و میله های کامپوزیتی ساخته شده از فیبر شیشه ای، فیبر کربن یا فیبر بازالت. میله های تقویت کننده فولاد نیز ممکن است در یک رزین اپوکسی پوشش داده شود که برای مقاومت در برابر اثرات خوردگی عمدتا در محیط های آب شور، اما همچنین سازه های زمینی طراحی شده باشد.

 

لیست قیمت میلگرد:

لطفا برای تایید موجودی و قیمت با شماره ۴۹۰۱۶۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

انواع میلگرد

 • میلگرد ساده 

 • میلگرد آجدار

 • کلاف آجدار

 • کلاف ساده

 

کاربردهای میلگرد:

از میلگرد در بتن و سنگ تراشی بسیار استفاده می شود.

بتن: بتن ماده ایست که درصورت فشرده سازی دارای قدرت و استحکام بالایی در ساخت و ساز می شود، اما این ماده در برابر ضربه و تنش نسبتا ضعیف عمل می کند. برای جبران این عدم تعادل در رفتار بتن، میلگرد به آن برای حمل بارهای کششی اضافه می شود.

تاثیر میلگرد بر بتن:   

 • تقویت اولیه: تضمین مقاومت مورد نیاز ساختار برای تحمل بار
 • تقویت ثانویه: توزیع یا تقویت کننده حرارتی و مقاومت کافی برای کاهش ترک خوردگی و افزایش مقاومت در برابر تنش های ناشی از اثرات تغییرات دما و انقباض
 • همچنین برای ایجاد مقاومت در برابر بارهای متمرکز، مقاومت و سختی به اندازه کافی برای بارگیری در یک منطقه وسیع تر مورد استفاده قرار می گیرد.
 • و می توان از میلگرد برای نگهداری دیگر میله های فولادی در موقعیت مناسب برای بارگیری آنها استفاده کرد.
 • میله های فولادی خارجی می توانند ساختارهای سنگ تراشی را محدود و تقویت کنند، همانطور که توسط سازه های باستانی در رم و واتیکان نشان داده شده است.

 

______خرید میلگرد را به آهن یک بسپارید_____


خصوصیات فیزیکی میلگرد

فولاد دارای ضریب انبساط حرارتی تقریبا برابر با بتن مدرن است. اگر اینچنین نباشد، مشکلات در طول تنش های طولی و عمود بر اضطراب در دمای متفاوت با دمای محیط ایجاد می شود.

اگرچه میلگرد دارای دنده هایی است که در بتن می ماند، اما همچنان می تواند از بتن تحت فشارهای شدید بالا بیرون بیاید، که اغلب همراه با فروپاشی ساختاری بزرگتر است. برای جلوگیری از چنین نقصی، میلگرد عمیقا به اعضای ساختار مجاور (۴۰-۶۰ برابر قطر) تعبیه شده است، یا در انتها خم می شود و به انتهای آن متصل می شود تا آن را در اطراف بتن و دیگر میلگرد ببندد.

میلگرد حرارتی

در دال های یک طرفه یا سقف های تیرچه بلوک که میلگرد های خمشی فقط در یک جهت قرار داده می شوند.به منظور کنترل تنش های ناشی از افت بتن و تغییر دما در سازه، میلگردهایی به صورت عمود بر میلگردهای خمشی به نام میلگرد حرارتی قرار داده می شود.

وجود میلگرد حرارتی ترک خوردگی بتن را کاهش داده، و در آن راستا پیوستگی عضو سازه ای را بر قرار می کند، تا طبق فرضیات طراحی عمل کند.

می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و کسب راهنمایی در خرید میلگرد با کارشناسان آهن یک (شماره تماس : ۴۹۰۱۶۰۲۱) تماس بگیرند.

 

شرکت بازرگانی آهن یک ، یکی از بزرگترین تامین کننده های کلیه محصولات فولادی و آهن آلات می باشد.

می توانید جهت خرید با شماره ۴۹۰۱۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

 

میلگردها با استفاده از انواع گوناگون فولاد طی فرآیند نورد گرم ساخته می‌شوند. بیشتر میلگردها از فولادهای تازه ساخته می‌شوند، اما گاهی از ضایعات فولاد هم برای ساخت میلگرد استفاده می‌شود. میلگردها باید حاوی اطلاعات شناسایی خاصی باشند که از روی آن بتوان مشخصات آن را تعیین کرد.

انجمن آزمایش و مواد آمریکا یک سری از اطلاعات استاندارد را تعیین کرده که باید برای هر میلگرد مشخص باشد:

 • شماره‌ی شناسایی اندازه‌ی میلگرد
 • فولاد مورد استفاده رد ساخت آن
 • درجه‌ی میلگرد
 • آرم و لوگو  تولیدکننده‌ی میلگرد.

 

شرکت آهن یک ، محصولات خود را با نازلترین قیمت در اختیار مشتری قرار می دهد.

 

میلگرد ایران

 

در کشورهای مختلف میلگرد با استانداردهای گوناگونی ساخته می‌شود و در هر استانداردی طبقه بندی خاصی در ارتباط با خواص مکانیکی فولاد وجود دارد. در کشور ما قسمت عمده فولادهای آرماتور  با استاندارد روسی مطابقت دارند.

 

انواع میلگردها بر اساس استاندارد و آنالیز کنونی:

 • میلگرد ساده ۲۴۰ (میلگرد ساده)
 • میلگرد آجدار ۳۴۰ (میلگرد آجدار مارپیچ)
 • میلگرد آجدار ۴۰۰ (میلگرد آجدار جناقی)
 • میلگرد آجدار ۵۰۰ (میلگرد آجدار مرکب)

میلگرد چگونه از ما محافظت می کند؟

همانگونه که می دانیم در اکثر سازه ­های ما از بتن برای استحکام بنا بکار رفته می­شود. هرچند بتن مقاومت بالایی در برابر نیروی فشار دارد و برای خرد کردن این ماده به نیروی فشار فوق العاده ­ای احتیاج است، البته یک نقطه ضعف نیز دارد.

بتن مقاومت زیادی در مقابل نیروهای چرخشی و کششی ندارد،میلگرد اینجاست که به نجات جان ما می شتابد و از شکستگی بتن جلوگیری می کند.

یکی از زمان­ هایی که میلگردها از جان ما محافظت می کنند زمان وقوع زلزله است.  در این مواقع هر چیزی که مانع از ترک خوردن و شکستن بتن می­شود، میلگردها در مقابل آن ها از بتن محافظت می کند. به کار رفته در آن است. میلگرد با محافظت از سازه ها کاری می کنند تا ساکنان در امنیت باشند.

 

امیدوارم مطلب قیمت میلگرد و بررسی آن برای شما کارفرمایان و مشتریان گرامی سودمند واقع شده باشد.

 

شما می توانید جهت اطلاع از بروز ترین اخبار تجهیزات صنهتی و محصولات فولادی به سایت آهن یک مراجعه فرمایید.

لطفا با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

تلفن: 

۰۲۱۴۹۰۱۶