• به دلیل اختلال مخابراتی در خط 02149016 لطفا با شماره های 02146017702 و 02146017891 و 02146017884 تماس حاصل فرمایید

قیمت ورق کرکره ای چین

قیمت-ورق-کرکره-ای-چین

قیمت ورق کرکره ای چین

قیمت ورق کرکره ای چین 267 165 مدیرسایت آهن یک

مقاله ی خبری زیر از بررسی های قیمت ورق کرکره ای چین طبق برآوردهای

انجام شده توسط خبرنگاران و تحلیل گران قیمت ورق کرکره ای چین شرکت آهن یکبه دست آمده است.

تمامی علاقمندان به قیمت ورق کرکره ای چین را به خواندن این مطلب دعوت می کنیم.

پیشنهادات ورق کرکره چین برای هند به میزان ۲۰ دلار کاهش یافت

پیشنهادات مربوط به قیمت ورق کرکره ای چین وارداتی تجاری  به هند این هفته با ۲۰ دلار به ازای هر تن تا ۱۰۳۰ تا ۱۰۴۰ دلار به ازای هر تن حمل cfr  بوده است. این در مقایسه با پیشنهادات ۱۰۲۰ تا ۱۰۳۰ دلار در هر تن  حمل cfr  در هفته گذشته بود. با این حال ،  بعید به نظر می رسد  که واردکنندگان هند ورق کرکره را در چند روز آینده رزرو کنند، زیرا اکثر آنها فکر می کنند که قیمت ها کاهش بیشتری می یابند، زیرا قیمت سنگ آهن و کک نیز قدرت خود را از دست خواهد داد.

یک وارد کننده واقع در بمبئی می گوید:

“در حال حاضر در بازار بین المللی، و به ویژه برای ورق کرکره چین،  نوسانات زیادی در قیمت ورق کرکره وجود دارد، این امر نمی تواند عاقلانه باشد که در چنین بازار ناپایداری خرید انجام گیرد. به گفته یکی دیگر از واردکنندگان ، قیمت ورق کرکره محلی در مقایسه با محاسبه هزینه مواد چینی بسیار پایین است.

پیش بینی قیمت ورق کرکره

این شخص می گوید :

” ورق کرکره در حال حاضر با هزینه  ۳۸،۵۰۰-۳۹،۰۰۰ Rs (1020 تا ۱۰۳۰ دلار) در هر تن  با احتساب مالیات می باشد، در حالی که هزینه ورق کرکره با ۴۸۰ دلار در هر تن حمل cfr برآورد خواهد شد  که معادل ۴۲،۵۰۰ تا ۴۳،۰۰۰ Rs  و ۱۰۳۰ تا ۱۰۴۰ دلار در هر تن با احتساب مالیات می باشد”.وی افزود:

“من فکر نمی کنم که قیمت های ورق کرکره محلی در عرض چند ماه آینده به میزان ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ Rs (59 تا ۷۴ دلار) در هر تن افزایش یابد تا توجیه کند که واردات  ورق کرکره از ۱۰۲۰ تا ۱۰۳۰ دلار برای هر تن cfr می باشد.”

بازار هند پیش بینی کرد که افزایش قیمت از کارخانه های محلی افزایش یابد، اما تحقق نیافت.

با این حال،  یکی از شرکت کنندگان در بازار گفت:

پیشنهادات در قیمت ۱۰۲۰ تا ۱۰۳۰ دلار در هر تن، واقعا ثابت نیست.

او گفت:

“من مطمئن نیستم که بتوانم با پیشنهادی که دیروز دادم، بتوانم ایستادگی کنم.”

قیمت ورق کرکره در چین روزانه افزایش می یابد.

ندن – شیلی مقررات ضد انحصاری نهایی را بر واردات ورق کرکره مکزیک تنظیم می کند

تولید کنندگان و صادرکنندگان ورق کرکره از چین عامل آسیب به بخش صنعت در برزیل بوده است. دبیرخانه تجارت خارجی کشور، در نشریه رسمی برزیل، گفت: ” با واردات ورق کرکره زیر قیمت ورق کرکره چین صدمات قابل توجهی به صنعت داخلی وارد شده است. این نتیجه اولیه شامل دو بخش است تحقیقات ضد انحصاری در مورد ورق کرکره در برزیل و واردات ورق کرکره از چین.

به گفته دبیرخانه، حاشیه های ضد انحصاری برای هر دو محصول تعیین می شود،

ولی تاریخ تعیین نتیجه تحقیق تعیین نشده است . این تحقیق در حال بررسی واردات ورق کرکره دسته بندی شده تحت کدهای اعتباری و کالاهای تحت کد تعرفه است. هر دو پرونده بر اساس تقاضای تولید کننده داخلی برزیل برایس تحقیق باز شده اند.

خط ورق کرکره سفارشی استیل مکزیک Nucor-JFE برای کارخانه سرمایه گذاری مشترک در مکزیک سرمایه گذاری مشترک استیل مکزیک Nucor-JFE  با سفارش ۴۰۰۰۰ خط ورق کرکره از گروه اس ام اس تولید کننده تجهیزات آلمانی را دستور داده است.

شرکت  SMS اعلام کرد که انتظار می رود خط جدید ورق کرکره در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ عملیاتی شود

و بخشی از برنامه ۲۷۰ میلیون دلاری استیل مکزیک Nucor-JFE برای ساخت یک کارخانه ورق کرکره پیوسته در مکزیک باشد.

خط جدید ورق کرکره قادر به پردازش ورق کرکره می باشد

و به سمت تولید ورق کرکره خودرو هدایت خواهد شد.

شرکت SMS  گفت که این خط قادر به تولید ورق کرکره درجه خفیف، درجه ورق کرکره و ورق کرکره در برابر کشش است. ورق کرکره برای ورق در ضخامتهای mm0.4-2.60mm و عرض ۸۰۰ تا ۱۸۸۰mm طراحی شده است.

ممنون از همیاری شما با وبلاگ آهن یک.