لیست قیمت توری مرغی و کاربردهای آن در ساخت و ساز

توری-مرغی-3

لیست قیمت توری مرغی و کاربردهای آن در ساخت و ساز

لیست قیمت توری مرغی و کاربردهای آن در ساخت و ساز 600 400 آهن یک

لیست قیمت توری مرغی و کاربردهای آن در ساخت و ساز :یکی از محصولاتی که در صنعت ساخت و ساز کاربرد دارد ، توری مرغی می باشد.

ما در صنعت چندین نوع توری داریم که هر کدام از آنها کاربردهای متفاوت از هم دارند.

این توری مرغی به دلیل جنس و مقاومتی که دارد بسیار دیده شده است که افراد

از آن علاوه بر ساخت و ساز در مزارع و زمین های کشاورزی خود برای حصار کشی استفاده میکنند.

البته در این مقاله سعی کرده ایم تا تمامی کاربردهای توری مرغی رابرای شما توضیح دهیم

و شرح دهیم که چرا در صنعت یا ساخت و ساز از توری مرغی استفاده میکنیم.

در اصل توری ها شش دسته هستند که در ابتدا آن ها را برای خوانندگان وبلاگ آهن یک نام می بریم و سپس شرح کوتاه و مختصری صرفا جهت آشنایی با توری ها می دهیم.

سپس لیستی از قیمت این توری های مرغی را آورده ایم البته پیشنهاد می شود که برای اطلاع از قیمت های به روز با آهن یک تماس بگیرند که در زیر شماره تلفن ذکر شده است.

تلفن: ۴۹۰۱۶_۰۲۱

سپس استاندارد های توری مرغی را برای شما بیان کرده ایم تا بدانید استاندارد ساخت این نوع توری چگونه است.

توری های مرغی خود به دو دسته تقسیم می شوند که در متن به آن اشاره خواهیم کرد

و استاندارد های هر کدام از این توری های مرغی را به شما خواهیم گفت.

در آخر سعی کرده ایم تا خلاصه مطالب را در غالب پاورپوینت برای شما بیاوریم.

به خریداران و مشتریان آهن آلات و صنایع فولادی توصیه می شود تا قبل از خرید قطعی با

گروه تخصصی مشاوران آهن یک در تماس باشند تا بتوانند راهنمایی های لازم را جهت خرید دریافت کنند.

زیرا هدف اصلی آهن یک ارائه محصولات با کیفیت بالا می باشد تا در آینده از خسارات مربوطه جلوگیری نماید.

حال از شما دعوت به عمل می آید تا به مطالعه مطالب مربوط به توری مرغی بپردازید و جهت

ارائه پیشنهادات می توانید برای ما پیغام بگذارید تا همکاران به شما پاسخ دهند.

انواع توری در صنعت

  1. توری مش
  2. توری حصاری
  3. توری گابیون
  4. توری پرسی
  5. توری مرغی
  6. توری سرندی رولی

توری مش

توری-مش-1

مش از شبکه های فلزی (شبکه آهنی) تشکیل شده است که در دو طرف ورق های فومی نصب می شود و براي اتصال بين پانلها و تقويت گوشه هاي پنجره ها ودرها بصورت مورب با زاويه ۴۵درجه استفاده ميشود.

توری حصاری

توری-حصاری-1

برای مرز بندی و حصارکشی  عموما از توری های حصاری استفاده  می شود.توری حصاری از هر جنسی که باشد بسته به نیاز انتخاب می شود تا هم از نظر اقتصادی به صرفه باشد و هم امنیت محدوده مورد نظر تضمین گردد.

توری گابیون

توری-گابیون-1

توری گابیون که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به توری مرغی می شود با اینکه در موارد بسیار محدود به عنوان حصارکشی از آن استفاده می شود اما به دلیل مقاومت بالایی که دارد بیشتر موارد استفاده از این توری گابیون در پروژه های عمرانی و راه سازی است

توری پرسی

توری-پرسی-1

توری های پرسی که به دو نوع سبک و سنگین تقسیم می شود موارد کاربردی آن متفاوت از هممی باشد برای مثال توری پرسی سنگین در معادن ، کارخانه زغال سنگ ، ساختمان و دیگر صنایع مربوط مورد استفاده قرار می گیرد و توری پرسی سبک نیز به عنوان فیلتر در صنایع مواد غذایی کاربرد دارد.

توری سرندی رولی

توری-پرسی-1

توری سرندی Chain link wire mesh نوعی شبکه فلزی لوزی می باشد که بافت آن به صورت زنجیری بوده و بسته به نیاز و کاربرد آن جنس سیم آن متغییر می باشد.
کاربرد اصلی توری سرندی همانطور که از نام آن مشخص است در ساخت سرندهایصنعتی و الک های ریخته گری می باشد.

لیست قیمت توری مرغی

جدول تاریخ به روز رسانی
1400/01/23
به علت نوسان بازار برای اطلاع از قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید.

نام کالاچشمه(اینچ)وزن(کیلوگرم)طول(متر)عرض(cm)قیمت هر طاقه (ریال)
توری مرغی3/454590180.000
توری مرغی3/4645120200.000
توری مرغی3/47.545120235.000
توری مرغی3/48.845120288.000

برای اطلاع از قیمت های به روز با آهن یک در تماس باشید:تلفن: ۴۹۰۱۶_۰۲۱

توری مرغی

توری-مرغی-1

توری مرغی از جمله ابزارهایی است که جهت نگهداری عایق شیروانی بر روی سازه شیروانی به کار  می رود.توری مرغیبه دلیل مقاومت بالا یکی از بهترین انتخاب های توری برای حصارکشی می باشد که کاربرد های آن علاوه بر حصارکشی در صنایع گوناگون نیر دیده می شود.

ضخامت توری مرغی

توری مرغی شبکه ای از مفتول گالوانیزه با ضخامت ۲۰ تا ۲۵ میکرون و چشمه های ۱ و ۴/۳ اینچ است که توسط دستگاه های صنعتی بافته می شود.

جنس توری مرغی

توری-مرغی-2

جنس توری مرغی ایرانی از مفتول های با کیفیت بالاتر نسبت به توری های مرغی خارجی بافته شده و جنس آن از مفتول گالوانیزه گرم می باشد که باعث می شود توری دیرتر دچار خوردگی شود .

انواع توری مرغی

توری-مرغی-3

توری مرغی به دو نوع مختلف تقسیم می شود  :
۱ . توری مرغی چینی : چینی گالوانیزه سرد ( سبک ، سنگین ) _ چینی گالوانیزه گرم ( سبک ، سنگین )
۲ . توری مرغی ایرانی : ایرانی گالوانیزه گرم ( سبک ، سنگین ) _ ایرانی گالوانیزه سرد ( سبک ، سنگین )

کاربرد توری مرغی

توری مرغی کاربرد های فراوانی دارد از جمله استفاده در صنعت مرغ داری و برای حصارکشی قفس پرندگان  ، ساخت سوله ، دور ستون ،نگهدارنده پشم شیشه ، عایق کاری ،گچ کاری، حصار کشی، کارهای ساختمانی ، دیوار های سیمانی ، و…

توری مرغی و کاربردهای آن در ساخت و ساز

توری مرغی را میتوان به گونه ای تعریف کرد که بیشترین استفاده را در صنعت ساخت و ساز دارد در زیرسازی های که توسط کاشی و گچ کاری و در ستون ها به عنوان پوشش همچنین محافظ و ثابت کننده پشم شیشه برای عایق بودن و ایزوله شدن سقف و کاربردهایی در کشاورزی از جمله حصار کشی جهت پرندگان کوچک و … مورد استفاده قرار می گیرد.

استاندارد توری مرغی

توری مرغی به صورت رول و در ابعاد استاندارد ارائه می شود که هر کدام از ابعاد دارای وزن مخصوصی می باشند . این محصول را می توان با عرضهای مختلف معرفی کرد .

در این محصول با عرض ۹۰ سانت نوع چینی ۵ الی ۵/۵ کیلوگرم و نوع ایرانی ۷ الی ۸ کیلوگرم است و چون طول هر رول آن ۴۵ متر است بنابراین ۵/۴۰ متر مربع مساحت پوششی یک طاقه آن است .

توری مرغی با عرض ۱۲۰ سانت با وزن های مختلف وجود دارد که در نوع چینی ۷ الی ۵/۷ کیلوگرم و نوع ایرانی آن بین ۹ تا ۱۰ کیلوگرم است و با توجه به اینکه طول آن ۴۵ متر است بنابراین ۵۴ متر مربع مساحت پوششی یک طاقه آن است .در نمونه ۱۵۰ سانت عرض این محصول وزن نوع چینی ۹ الی ۹٫۵ کیلوگرم و نوع ایرانی ۹٫۵ الی ۱۰ کیلوگرم است همچنین با توجه به طول آن که ۴۵ متر است ۵/۷۶ متر مربع مساحت پوششی یک طاقه آن به شمار می آید .توری مرغی چشمه ۲/۱ بعد از چشمه ۴/۳ پرکاربردترین می باشد و چشمه آن ریزتر از ۴/۳ است حدود یک سانت و به همین دلیل ریز بودن نام آن را توری فنچی می نامند . نوع چینی آن سرد و نوع ایرانی آن گرم است .

مزایای استفاده از سیم گالوانیزه به عنوان مواد اولیه در توری مرغی

مزایایی که در استفاده از ماده اولیه توری مرغی یعنی همان سیم گالوانیزه گرم میتوان بر شمرد این است که در ایران علی الخصوص در شمال که بی نهایت مرطوب و اکثر روزها پر باران است در واقع مقاومت بالایی در برابر رطوبت از خود نشان میدهد . این خصیصه در واقع نیاز به تعمیر و نگه داری خاصی ندارد و پایین بودن هزینه یکی از دلایل مقرون به صرفه بودن آن است و هرچند قیمت آن نسبت به سایر فلزات بیشتر بوده اما طول عمر طولانی و ماندگاری بالای آن چشمگیر است و عمر مفید آن را تقریبا به نزدیک ۴۰ سال می رساند .

13 − 3 =