نزولی شدن قیمت قراضه

نزولی شدن قیمت قراضه

نزولی شدن قیمت قراضه 150 150 مدیرسایت آهن یک

نزولی شدن قیمت قراضه

در بازار جهانی

طبق بررسی های به عمل آمده توسط خبرنگاران شرکت آهن یک در بازار جهانی و بررسی نرخ قیمت های قراضه از نزولی شدن قیمت قراضه در بازار جهانی خبر دادند و بررسی ها در بازار داخلی قراضه  چین را در ادامه شرح دادند .

در بازار داخلی قراضه چین، کارخانه شاگانگ که بزرگترین مصرف کننده قراضه این کشور است قیمت خرید قراضه را ۹ دلار پایین آورده و به ۳۹۹ دلار هر تن با ۱۷ درصد مالیات بر ارزش افزوده رسانده است.

پایین آمدن قیمت برای دومین مرتبه در هفته

به گزارش آهن یک ،‌ این دومین مرتبه در یک هفته است که قیمت خرید قراضه در چین پایین آمده است.برخی دیگر از فولادسازان چینی نیز از این کارخانه پیروی کرده و قیمت خرید قراضه را پایین آوردند.به نظر فعالان بازار این افت قیمت ها طبیعی است چون قیمت قراضه اخیرا نسبت به هزینه تولید کارخانه ها خیلی بالاتر رفته بود.افت ۱۳ درصدی واردات قراضه به ترکیه وضعیت بازار ترکیه نیز نشان می دهد در حالی که واردات قراضه به ترکیه در ماه اکتبر سال گذشته رکورد جدیدی را ثبت کرد، در نوامبر با توجه به افزایش قیمت های وارداتی قراضه و رکود زمستانی بازارهای فولاد افت داشت.

در نوامبر گذشته ترکیه ۱.۸۷ میلیون تن قراضه وارد کرد که ۱۳ درصد افت ماهانه داشت. در ماه اکتبر میزان  واردات قراضه به اوج ۴ سال اخیر رسیده بود.میزان واردات قراضه نوامبر نسبت به سال ۲۰۱۶ نیز افت جزیی ۲ درصدی داشت.باتشکر از همیاری شما با وبلاگ آهن یک