نوسانات قیمت ورق گالوانیزه

نوسانات-قیمت-ورق-گالوانیزه

نوسانات قیمت ورق گالوانیزه

1024 768 مدیرسایت آهن یک

نوسانات قیمت ورق گالوانیزه :گروه گزارشی شرکت آهن یک در راستای اطلاع رسانی متوالی خود

در رابطه با آهن آلات و نوسانات قیمتی آهن آلات که طی این چند ماه اخیر صورت گرفت

به سمت گزارش در رابطه با ورق پرداخت :  ورق گالوانیزه هفته گذشته را با آرامشی نسبی پشت سر گذاشتند.

با توجه به تعطیلات در پایان هفته گذشته،

می توان گفت که یک هفته نیمه تعطیلی را پشت سر گذاشته ایم. در این هفته نیمه تعطیل قیمت ورق گالوانیزه تغییر چندانی نداشته است که گروه آهن یک در این خبر به تحلیل قیمت ورق خواهد پرداخت.

کارخانه ورق گالوانیزه کاشان

کارخانه ورق گالوانیزه  کاشان از اوایل هفته قیمت های خود را ثابت اعلام کرد. اما این در شرایطی است که در روز دوشنبه مورخ ۹/۱۳ این کارخانه قیمت خود را در دو سایز ۰/۳ و ۰/۴ تغییر داد. در سایز ۰/۳ شاهد افزایش ۵۰ تومانی بوده ایم. این سایز که در روزهای قبل با نرخ ۴۰۵۰ تومان معامله می شد، در روز دوشنبه با افزایش ۵۰ تومانی مواجه شده و قیمت آن به ۴۱۰۰ تومان رسید. همچنین افزایش قیمت ورق گالوانیزه در سایز ۰/۴ نیز اتفاق افتاد و نرخ این سایز از ۳۹۵۰ تومان به ۴۰۰۰ تومان تغییر یافت. پس از این تغییرات، کارخانه کاشان تا پایان هفته تمام سایز های خود را ثابت اعلام کرد.

بررسی کارخانه های دیگر

در سمتی دیگربه بیان گروه آهن یک  سه کارخانه شهرکرد، تاراز و هفت الماس از اول هفته قیمت هایشان را ثابت اعلام نموده و تا پایان هفته هم نوسانی را شاهد نبودند. دو کارخانه تاراز و شهرکرد از دوهفته پیش قیمت هایشان ثابت بوده است و احتمال تغییر قیمت در این دو کارخانه طی هفته های آینده وجود دارد. با توجه به این ثبات قیمتی در هفته گذشته، می توان ادامه این شرایط را در هفته جاری هم پیش بینی کرد، اما باید منتظر اعلام قیمت از سوی کارخانه ها بود.

از همراهی شما با وبلاگ آهن یک سپاسگذاریم.

})
شماره تماس
تلگرام