واردات فولاد و لوله از روسیه

واردات-فولاد-و-لوله-از-روسیه

واردات فولاد و لوله از روسیه

واردات فولاد و لوله از روسیه 400 300 مدیرسایت آهن یک

واردات فولاد و لوله از روسیه

 

شرکت آهن یک در رابطه با صادرات و واردات فولاد و لوله در سال های اخیر تجربیات بسیاری کسب کرده است، آنالیز مقاطع مختلف فولادی بر حسب این تجارب به دست آمده انجام می شود:

با توجه به مرزهای آبی مشترک بین جمهوری اسلامی ایران و کشور روسیه و کشور های حاشیه دریای خزر استان های شمالی ایران اکثر واردات و تجارت مقاطع فولادی را از کشور روسیه انجام می دهند. قابلیت های کشور روسیه در مقاطع فولادی هم چون لوله های مانیسمان و انواع ورق بسیار قابل بررسی می باشد. مدیرکل گمرک مازندران گفت: روسیه با بیشترین صادرات به ایران به میزان ۲۳۲ میلیون و ۹۲۳ هزار و ۳۰۰ دلار، نخستین طرف تجاری در خصوص واردات مازندران است.

 ابوالقاسم یوسفی‌نژاد در کارگروه تخصصی نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی گفت:در مدت ۹ ماه، ۲ میلیون و ۱۶۶ هزار و ۶۶۵ تن فولاد و لوله  و کالاهای دیگر به ارزش ۶۷۶ میلیون و ۵۱۹ هزار و ۷۹۸ دلار کالا شامل انواع چربی‌ها و روغن‌های حیوانی، نباتی و فرآورده‌های آن، راکتورهای هسته‌ای، دیگ بخار، انواع غلات، کاغذ، چوب، ماشین‎آلات، آهن‌ آلات و لوله، فولاد و خودرو از کشورهای روسیه، امارات، آمریکا، اتریش، کشورهای CIS و ترکیه وارد استان شده است که از نظر وزنی ۴۲ درصد و به لحاظ ارزش نیز ۴۴ درصد افزایش رشد را نشان می‌دهد.

یوسفی نژاد گفت: گمرک امیرآباد با واردات بیش از ۷۳۲ هزار و ۵۱۱ تن فولاد و لوله و کالا های دیگر در بین گمرکات مازندران بیشترین حجم واردات را به‌خود اختصاص داده است.

 

با تشکر از همراهی شما با وبلاگ آهن یک

})