کاربردهای تیرآهن هاش

کاربردهای تیرآهن هاش

کاربردهای تیرآهن هاش 150 150 مدیرسایت آهن یک

ویژگی ها و کاربردهای تیرآهن هاش

کارشناسان ما در گروه بازرگانی شرکت آهن یک در این مقاله قصد دارند در مورد ویژگی های تیرآهن هاش و کاربردهای آن در صنعت و ساختمان سازی مطلب مفیدی در اختیار علاقمندان قرار دهند.

تیرآهن هاشیکی از مصالح مهم ساختمانی می باشد که معمولاً در قسمت اسکلت های فلزی ساختمان سازی استفاده می شود و نقش بسیار مهمی هم در ساختمان سازی ایفا می‌کند زیرا اسکلت اصلی ساختمان ها را  تیرآهن های هاش تشکیل می‌دهند.

تیرآهن هاش در واقع یکی از مهمترین المان هایی می باشد که در ساختمان سازی مورد اهمیت می‌باشد , وظیفه اصلی را در بین سازه ها در ساختمان سازی ایفا می‌کند. تمام حرکاتی که یک ساختمان در مقابله رانش زمین و یا حرکات زمین عمل دارد توسط تیر آهن هاش خنثی می شود  تا ساختمان از بین نرود. در واقع بسیاری از تیر آهن هایی که در ساختمان ها برای مقاومت در برابر زلزله قرار داده می شوند براساس همین تیر آهن هاش است.

یکی از مهمترین شاخصه های تیرآهن های هاش این است که که ضخامت تیرآهن هاش در تمام قسمت های سازه یکسان می باشد و در صورتی که شما از دو سر تیرآهن هاش به آن بنگرید متوجه خواهید شد که ضخامت در تمام قسمت ها یکسان است و تیرآهن کاملاً تراز می‌باشد و ضخامت کاملا یکسانی را دارا می باشد و این ویژگی بارز تیرآهن های هاش می باشد و البته که این نوع تیرآهن از محبوبیت بیشتری در بین خریداران برخوردار می باشد و در بازار هم از رونق بیشتری دارا می باشد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران فنی وبلاگ گروه آهن یک یک مذاکره بفرمایید.