[Product_Table id=’40862′ name=’اتصالات ایران اتصال’]

شرکت ایران اتصال تولید اتصالات گازی را در سال ۱۳۶۹ از کارگاهی کوچک واقع در سه راه افسریه تهران آغاز نمود ، در آغاز شروع به تولید محدود زانو های جوشی کرد ، در سال ۱۳۷۳ با تکنیک و ابزار های متفاوت توانست واحد تولیدی انواع سه راهی جوشی را راه اندازی نموده و به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اتصالات جوشی گاز تبدیل شود .
از سال ۱۳۷۵ هدف بر روی تولید محصولاتی با کیفیت عالی متمرکز گردید . با مطالعه وسیع در به روز کردن روش تولید به راحتی توانست محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی تولید نماید ، محصولات این شرکت در حال حاضر با  نام های اتصالات مانسیمان ایران اتصال و اتصالات درزدار آسیا ارائه می شود  .
کیفیت و قیمت اتصالات ایران اتصال آسیا ، محبوبیت و شناخت بسیاری در میان استفاده کنندگان اتصالات دارا می باشد.

برای خرید اتصالات گازی ایران اتصال و اتصالات درزدار آسیا می توانید با کارشناسان ما با شماره تلفن ۰۲۱۴۹۰۱۶ در تماس باشید.

صنایع فولادی داخلی

یکی از صنایع مهم در داخل کشور، صنعت فولاد است. این صنعت به تولید و ساخت فولاد و آهن آلات وابسته به آن مشغول است و تمام ابزارها و اشیاء ساخته شده از فولاد را تولید می‌کند. از آن‌جایی که فولاد در بسیاری از صنایع به کار می‌رود، تولید و ساخت آن و نیز ساخت محصولات و ابزارهای فولادی اهمیت استراتژیکی داشته و می‌تواند به عنوان یک صنعت مادر برای سایر صنایع محسوب شود.

تولید داخلی و توسعه‌ی این صنعت برای رشد اقتصادی کشور می‌تواند بسیار مفید واقع شود. چرا که می‌تواند مایحتاج اولیه‌ی صنایع دیگر را تأمین کرده و از وابستگی برای تأمین کالا از خارج از کشور بکاهد. از آن‌جایی که تأمین و واردات چنین کالاهایی از خارج از کشور مستللزم صرف هزینه‌های دلاری خواهد بود، بنابراین سبب خروج ارز از کشور می‌شود. در حالی که اگر از نظر فنی و میزان مرغوبیت، تولیدات داخلی تا حد استانداردی رشد کنند، می‌توان با صادارت نمودن آن و ورود ارز به داخل کشور، کمک شایانی به اقتصاد کرد.

لوله و اتصالات

یکی از بخش‌های صنایع آهنی، تولیدات کالاهایی نظیر لوله‌ها و اتصالات می‌باشد. آن‌چه در این صنایع اتفاق می‌افتد، ساخت کالاهایی است که برای نقل و انتقال سیالات لازم است. یعنی ساخت مایحتاج در یک سیستم لوله کشی، اعم از لوله‌ها و اتصالات.

اتصالات محصولاتی هستند که به اشکال گوناگون تولید می‌شوند و با فرم ظاهری منحصر به فردی که دارند، می‌توانند اهداف مختلفی را در یک پروژه‌ی لوله کشی تأمین نمایند. به عنوان مثال، نمونه‌هایی از این اتصالات در فرم زانویی ساخته می‌شوند و با کمک آن‌ها می‌توان انحرافاتی را در مسیر لوله‌ها به وجود آورد. یا مثلا انواعی که به نام تبدیل معروف هستند برای تغییر سایز لوله‌ها به کار می‌روند. در حقیقت تبدیلات، بین لوله‌ها با ابعاد مختلف، اتصال را برقرار می‌کنند. برخی از انواع اتصالات پر استفاده عبارتند از:

  • انواع زانویی
  • انواع سه راهی
  • بوشن
  • درپوش
  • انواع تبدیلات
  • و …

برند ایران اتصال

صنایع فولادی ایران اتصال یکی از برندهایی است که در زمینه‌ی ساخت و تولید اتصالات لوله کشی‌ها در داخل کشور، فعالیت دارد. آغاز به کار این کارخانه از کارگاهی کوچک در سال ۱۳۶۹ بود. در ابتدا، ایران اتصال تنها نوع زانویی جوشی را آن هم در تعداد محدود، تولید می‌کرد. پس از گذشت زمان و با کسب تجربه‌ی فنی لازم، در سال ۱۳۷۳ واحدهای دیگری مانند تولید اتصالات سه راهی جوشی را نیز به مجموعه‌ی خود افزوده و آن را گسترش دادند.

در حال حاضر محصولات این مجموعه فوق‌العاده باکیفیت و حتی قابل رقابت با انواع برندهای خارجی می‌باشد.

قیمت اتصالات تولیدی برند ایران اتصال

اغلب انتظار داریم تا قیمت کالاعای تولید شده در داخل کشور مناسب‌تر از انواع وارداتی باشند. چرا که کالاهای وارداتی به دلیل قیمت دلاری که پرداخت می‌شود و نیز عوارض و مالیات، قیمت بالاتری دارند. و گاهی کیفیت و استاندارد کالاهای خارجی بسیار بالاتر است. اما در خصوص کالاهای تولید شده در داخل، با مسائلی مانند دلار و حق گمرکی و … روبه‌رو نیستیم. البته باید توجه داشته باشیم که این مسأله در خصوص کالای نهایی برای محصولات داخلی وجود ندارد اما برای مواد خام و اولیه، امکان دارد که از انواع وارداتی استفاده شده باشد. روشن است که در این حالت، با افزایش قیمت روبه‌رو خواهیم بود.

اتصالات تولیدی برند ایران اتصال، یک برند داخلی است. اما این‌که کیفیت این محصولات بسیار بالا است، سبب می‌شود تا هزینه‌ی بیش‌تری برای تولید هر رقم از این کالا پرداخت شود.

البته با توجه به ابعاد مختلفی که برای ساخت هر کدام از این قطعات وجود دارد، رنج و دامنه‌ی قیمت این محصولات نیز وسیع‌تر خواهد بود.

اتصالات ایران اتصال