لوله مانیسمان آتشخوار

لوله-مانیسمان-آتشخوار

لوله مانیسمان آتشخوار

لوله مانیسمان آتشخوار 300 224 مدیرسایت آهن یک

لوله مانیسمان آتشخوار : گروه آهن یک در راستای پیشرفت خود در زمینه آهن آلات کشوری

و برای استفاده از بهتر وتلاش برای راهنمایی شما آهن یکی ها اطلاعات خودرا از نظر تجربی

و تئوری در سایت خود نهاده تا شما مشتریان عزیز خریدی مناسب و بی دردسر داشته وازخرید

خود ازنظر کیفی وکمی راضی بودبرطبق این روند اطلاعات ذیل بیان شده:

یکی دیگر از انواع لوله مانیسمان ها مانیسمان آتشخور می باشد. به لوله هایی که جنس آلیاژ آنها به شکلی است که توانایی عبور مایع یا گاز در درجه حرارتهای بالا را دارند لوله های آتشخوار گفته می شود.اگر لوله مانیسمان آتشخوار نیازی به جوشکاری داشته باشند عملیات حرارتی بعد از جوشکاری بایستی در درجه حرارت ۵۲۰ تا ۶۰۰ درجه سانتی گراد و به مدت حداقل ۱۵ دقیقه انجام گیرد.

مانیسمان آتشخور

درجه حرارت در لوله مانیسمان آتشخوار ۴۵۰ درجه سانتی گراد و فشار مایع

به ۳۲ اتمسفر برای لوله های با قطر ۶۴ میلیمتر به بالا و حداقل ۸۰ اتمسفر

برای لوله های با قطر کمتر از آن می رسد.

از لوله مانیسمان آتشخوار برای ساخت دیگ بخار ،مبدل حرارتی برای منابع تحت فشار و هر جا که فشار و حرارت با هم توام شود استفاده می شود.

مانیسمان چیست

این لوله ها که در واقع “کربن استیل” هم نامیده می شوند، از جمله لوله های پر کاربرد فولادی در صنعت می باشند که، در انواع مختلف از جمله،لوله مانیسمان و درزدار در انواع رده های ۱۰، ۲۰، ۳۰، ۴۰، ۸۰، ۱۶۰ تولید می شوند که، در صنایع مختلفی من جمله، تولیدات صنعتی و ساختمانی، نفت، گاز، پتروشیمی و دیگر صنایع مرتبط مورد استفاده قرار گرفته می شوند.رده های مختلف لوله مانیسمان آتشخوار، بسته به محل مصرف و حجم و چگونگی پروژه، میتوانند دارای ضخامت ها و متراژهای خاصی نیز باشند.ابعاد این لوله ها از ۶ الی ۱۲ متر متغیر هستند. از جمله کشورهای سازنده لوله مانیسمان آتشخوار، به کشورهایی مانند: ایران، چین، روسیه، اسپانیا، اکراین و آلمان می توانیم اشاره کنیم.مجموعه فولاد بازار با ارائه انواع لوله های کربن استیل در انواع مانیسمان، درزدار ( لوله درزدار ) ، اسپیرال ( لوله درزدار اسپیرال ) و درز مخفی ( لوله درز مخفی ) در سایزها و اندازه های مختلف، در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

قیمت لوله مانیسمان

در ادامه جداول قیمت های لوله مانیسمان نیز برای شما کاربران گرامی آورده شده است.

لوله مانیسمان رده 20 شاخه 6 متری ....... تاریخ بروز 1399/08/07
به علت نوسان بازار برای اطلاع از قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید.